Siaubamiškio pasakos

Siaubamiškio pasakos
Siaubamiškio pasakos Siaubamiškio pasakos Siaubamiškio pasakos

Aprašymas

„Siaubamiškio pasakos” – psichologinių pasakų knyga, kurioje jungiami du pasauliai: rašytojo mėgstamas linksmų nonsenso pasakojimų ir komplikuotos išbyrėjusios šeimos istorijos. Tai – atsiskyrėlio, Lietuvos kaime gyvenančio senelio susirašinėjimai su anūke, gyvenančia Amerikoje. Pokalbių su anūke žaismę komplikuoja tai, kad su šiuo seneliu šeima yra nutraukusi santykius dėl kažkada seniai įvykusių nesmagių skyrybinių istorijų su alkoholizmo bei smurto proveržiais.

Čikagos priemiesty su tėvais gyvenanti aštuonmetė Vakarė kartą netikėtai, kraustydama tėvo stalčius, randa senus laiškus ir sužino turinti Lietuvoje senelį, apie kurį niekad nėra girdėjusi. Prasideda mažas detektyvas – tėvui prieštaraujant, ji pati slapta ima susirašinėt ir „susipaišinėt“ su tuo seneliu. Taip juodu susipažįsta, susidraugauja, kartu kuria pasakas.

Ši knyga apie suaugusiųjų klaidas ir jų „užkonservavimą“ bei galimybes keistis ir susitaikyti su praeitim.

Kaina: 8,00 EUR Įdėti į krepšelį

Apie

Autorius:Vytautas V. Landsbergis Dailininkas:Virginijus Malčius ir Elena Malčiūtė Išleidimo metai:2022 Formatas:20,5 cm x 18 cm, kieti viršeliai Skirta:6-12 m. m. ISBN:978-609-8227-34-5