Birutė – skruzdžių generolė

Birutė – skruzdžių generolė
Birutė – skruzdžių generolė Birutė – skruzdžių generolė Birutė – skruzdžių generolė Birutė – skruzdžių generolė

Aprašymas

Antroji pasakų serijos knyga apie narsiąją Šimonių girios skruzdę Birutę, nutarusią atkeršyt šernui Zebediejui. Jai į pagalbą atskuba gegutė, meška, rupūžė, širšė. Jos nugali piktadarius – išveja juos arba įkalina meškos irštvoje. O tada susivaidija tarpusavyje. Šimonių giria atsiduria prie antrojo karo slenksčio, tačiau... Stop! Perkaitysite šią knygą, sklidiną didvyriškų išdaigų ir linksmybių, ir patys sužinosite.

– Kai manęs vaikai paklausia, kodėl parašiau knygą apie skruzdėlytę Birutę, kas joje naujo, imu krapštyti galvą, – šypsosi  rašytojas Vytautas V. Landsbergis, – ir po kelių dienų būtinai ką nors iškrapštau. Pavyzdžiui, mintį, jog ši knyga yra apie moterų ir vyrų barnius, peraugančius į karą, o paskui į taiką, kuomet visi miške supranta, kad nėra geresnių, labesnių... Kad „pati labiausia" yra taika, supratimas, sutarimas ir kiekvieno kito žvėrelio (žmogelio) kitoniškumo gerbimas. Ši knyga – apie meilę meilei ir neapykantą neapykantai.

  Skaitykite knygos ištrauką.
Išparduota

Apie

Autorius:Vytautas V. Landsbergis Dailininkas:Gediminas Pranckevičius Puslapiai:84 Išleidimo metai:2015 Formatas:17.5 x 23.5 cm, kieti viršeliai Skirta:4 - 12 m. ISBN:978-9955-811-87-9