Dabar tu mane supranti

Dabar tu mane supranti
Dabar tu mane supranti

Aprašymas

Puikiai sukomponuotas psichologinis trileris, įtraukiantis ir nepaliekantis skaitytojo ramybėje iki pat paskutinio puslapio.

Prieš trejus metus dingus trylikamečiui Deniui Geleriui, jo šeima ir draugai vis dar įsikibę laikosi paskutinės menkutės vilties ir vaikosi kiekvieno šmėstelėjusio pėdsako. Nežinia, ar Denis dar gyvas, ar miręs, susiaurina jų pasaulį ir apgaubia jį paslapčių bei įtarimų šešėliais.

Rutuliodama paauglio Denio dingimo ir paieškų intrigą, autorė atskleidžia gilų ir sudėtingą jo draugės Hanos, jos tėčio, Denio tėvų ir Dauno sindromu sergančios Denio sesutės Alisos pasaulius. Knygoje parodoma,  kaip nutylėtos paslapties padariniai, menkutis sandėris su sąžine pasmerkia nežinios ir bergždžių pastangų rasti pradingėlį kančiai. Bėgimas nuo tiesos, nuo akistatos su savo artimu, su savimi pačiu sutrupina ramų ir gražų šeimos pasaulį, suardo tarpusavio pasitikėjimą. Ir vis dėlto romano gale visos meistriškai supintos gijos, iškėlusios į paviršių ištikimybės, meilės, draugystės, pasiaukojimo, saviapgaulės ir praregėjimo temas, galų gale išsiriša. 

Romane sukurtas įdomus Hanos paveikslas – nors tik paauglė, ji įžvalgesnė ir protingesnė už daugelį tiesos nebeatpažįstančių, prie savo norų pasaulį pritaikiusių suaugusiųjų, reginčių tai, ką nori regėti. 

Ši knyga yra paremta tikra prancūzo Frédéric Bourdin istorija, kuri taip pat įkvėpė sukurti ir apdovanojimų pelniusį dokumentinį filmą - „Apgavikas“ („The Imposter"). 

  Skaitykite knygos ištrauką.
Kaina: 2,99 EUR 10,00 EUR Įdėti į krepšelį

Apie

Autorius:Emma Haughton Dailininkas:Gabrielė Venckutė Vertėjas:Nida Norkūnienė Puslapiai:246 Išleidimo metai:2015 Formatas:15 x 20,5 cm, minkšti viršeliai Skirta:nuo 14 m. ISBN:978-9955-811-85-5