Žalčių karalienė

Žalčių karalienė

Aprašymas

„Žalčių karalienė“, gerai žinoma lietuvių liaudies pasaka, šioje apysakoje iš mito perkeliama į realų istorinį laikmetį, į partizaninių kovų sūkurį, priverčia naujai pažvelgti į epo modernizavimo galimybes, atrandant universalias šios žinomiausios lietuviškos pasakos sąsajas su dramatiška XX amžiaus Lietuvos pokario istorija.

„Žalčių karalienė“ – tai pajūrio moksleivės, literatės Eglės, dienoraštis, pradėtas rašyti, kai jai buvo septyniolika. Dienoraštis fiksuoja įvykius nuo 1945-ųjų metų pavasario (netikėtos pažinties su partizanų vadu Žilvinu) iki pat žūties 1956-aisiais, jai su keturiais vaikais grįžus iš Gotlando salos į Lietuvą aplankyti savo artimųjų.

Knygoje naudojamos citatos iš partizanų vado Liongino Baliukevičiaus- Dzūko dienoraščių, remiamasi gausia partizaniška lektūra (dokumentais, laiškais, pasakojimais etc.).

 Skaitykite knygos ištrauką.
Kaina: 5,00 EUR 8,29 EUR Įdėti į krepšelį

Apie

Autorius:Vytautas V. Landsbergis Dailininkas:Ieva Babilaitė Puslapiai:160 Išleidimo metai:2018 Formatas:13 x 19,5 cm, kieti viršeliai Skirta:nuo 14 m. ISBN:978-609-8227-10-9