Rudnosiuko raštai

Rudnosiuko raštai
Rudnosiuko raštai Rudnosiuko raštai Rudnosiuko raštai Rudnosiuko raštai

Aprašymas

Tai geriausių Rudnosiuko istorijų ir anekdotų antologija. Knygą „Rudnosiuko raštai“ sudaro dvi dalys: pirmoji – tai perdaryta, papildyta 1994 metais išleistos ir metų knygos apdovanojimą pelniusi „Rudnosiuko istorijų“ versija; antroji – vėlėliau rašyti – paskutiniųjų penkerių metų rudnosiuko nuotykiai. 

Vytės Nemunėlio „Meškiukas Rudnosiukas“ – mėgstamiausia mano vaikystės knyga. Bet ji labai plona – viens du ir, perskaitai... Perskaitai ir galvoji: o ką Rudnosius veikė užaugęs, pokariu... Prie Brežnevo... Gorbačiovo... Kaip jis elgėsi mokykloje, kalėjime, tremtyje, kitose lavinimo įstaigose? Kaip jis valgo, kaip bučiuojasi? Gal Rudnosiukas iš viso nemoka bučiuotis? Ar spėjo Vytė išmokyti jį valgyt šakute, ar jis vis dar ryja rankomis?

Ir kas tas Rudnosiukas iš viso? Žmogus ar meška? Ar koks kitas gyvulys? Su ragais ar be... Jaunas ar senas? Plaukuotas ar nuplikęs?

O gal Rudnosiukas – nei žmogus, nei gyvulys, o... diagnozė? Bet tada turėtų būti ir pirmieji rudnosiuko požymiai, vėlesnės stadijos, vaistai... Koks, tarkim, yra pirmos stadijos rudnosiukas? O kaip atrodo žmogus, kuriam jau visiškas rudnosiukas? Ar tai užkrečiama? Nežinau..."

Vytautas V. Landsbergis

  Skaitykite knygos ištrauką.

 

Kaina: 5,00 EUR 9,49 EUR Įdėti į krepšelį

Apie

Autorius:Vytautas V. Landsbergis Dailininkas:Jonas Landsbergis Puslapiai:232 Išleidimo metai:2019 Formatas:19 x 19 cm, minkšti viršeliai Skirta:nuo 14 m. ISBN:978-609-8227-12-3