Kai balandis buvo papūga (apibraižytu viršeliu)

Kai balandis buvo papūga (apibraižytu viršeliu)
Kai balandis buvo papūga (apibraižytu viršeliu) Kai balandis buvo papūga (apibraižytu viršeliu) Kai balandis buvo papūga (apibraižytu viršeliu) Kai balandis buvo papūga (apibraižytu viršeliu)

Aprašymas

Tai trečioji skaitytojų jau pamilto rašytojo Tomo Dirgėlos knyga vaikams, pasakojanti apie varnų pagrobtus balandžius, dingusį autobusą, svajonių išsipildymą, nuotykius jūroje ir tikrą draugystę. Knygoje netrūksta ir autoriui būdingo humoro, kuris, jo manymu, yra antras šauniausias dalykas pasaulyje po vaikų! 

Balandis Steponas svajoja tapti papūga. Ir ne šiaip kokia – pirato! Autobuso vairuotojas Albinas trokšta būti piratu! Ir štai sykį atsitiktinumas jiems lemia atsidurti jūroje plūduriuojančiame automobilyje. Steponas nori išgelbėti į vergiją paimtą geriausią draugą, o Albinui knieti rasti dingusį autobusą. Siekdami savo tikslų piratas ir jo papūga patiria keistų keisčiausių nuotykių.

Ar gali eilinis balandis vieną dieną imti ir pavirsti pirato papūga? Ar įmanoma autobuso vairuotojui tapti piratu? O jei tokia porelė atliktų dar ir kokį žygdarbį? Tereikia gerai pasvajoti, o tada įmanoma viskas! Bet geriausia pradėti nuo pirmojo šios knygos skyriaus…

  Skaitykite knygos ištrauką.
Išparduota

Apie

Autorius:Tomas Dirgėla Dailininkas:Dalia Karpavičiūtė Puslapiai:104 Išleidimo metai:2016 Formatas:17 x 21 cm, minkšti viršeliai Skirta:4 - 12 m. ISBN:978-9955-811-93-0