Briedis Eugenijus Uogieninas (aptrintu viršeliu)

Briedis Eugenijus Uogieninas (aptrintu viršeliu)
Briedis Eugenijus Uogieninas (aptrintu viršeliu) Briedis Eugenijus Uogieninas (aptrintu viršeliu) Briedis Eugenijus Uogieninas (aptrintu viršeliu) Briedis Eugenijus Uogieninas (aptrintu viršeliu)

Aprašymas

Nuotaikinga pasakų knyga, kupina meilės trikampių ir keturkampių. Jie supančiojo beveik visus Labanoro girios gyventojus: lakštingalą Izabelę, upėtakį Igorį, lydeką Ifigeniją, briedį Eugenijų ir net užkietėjusį Pažeimenio kaimo senbernį Jurgį Jurgutį. Knyga tinkama ne tik pradedantiems įsimylėjėliams, bet ir įpusėjusiems ar baigiantiems. Ir visiems kitiems, susipainiojusiems meilės tinkluose arba žadantiems painiotis ateityje. 

Knygoje veikėjų daug, bet daugiausia meilės, o tuo pačiu – kančių, pavydo, keršto... Juk kas nemyli, tas nekenčia", –­ sako lydeka Ifigenija ir rašo upės dugno smėlyje ilgesingas eiles. Knyga linksma, parašyta žaisminga, dažnai atbuline" ar išvirkštine" kalba. Ir nejuokingos situacijos mus verčia šypsotis..."
Emilija Liegutė, „Literatūra ir menas"

Išparduota

Apie

Autorius:Vytautas V. Landsbergis Dailininkas:Dalia Karpavičiūtė Puslapiai:132 Išleidimo metai:2015 Formatas:15 x 22.5 cm, minkšti viršeliai Skirta:7 - 14 m. ISBN:978-9955-811-88-6